Latest News
-
8 April, 2010Conferentie geaardheid WeertDe Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs houdt d...
-
16 Maart, 201040% doet vrijwilligerswerk.Vier op tien jongeren doen vrijwilligerswerk DE...
-
6 Maart, 2010Leeftijdsdiscriminatie in superCNV Jongeren roept werkgevers op een einde te make...
Extern Niuews
Nieuws detail
Pink Party
Pink Party op zaterdag 11 april 2009 in La Bonbonnière Maastricht
Volledig programma bekend van grootste gay & lesbian party in de regio
Op zaterdag 11 april 2009 is het weer Pink Party time! De grootste gay & lesbian party van de Euregio in La Bonbonnière (Achter de Comedie 1 in Maastricht).
Ook deze keer is er weer een bomvol programma in alle zalen met diverse dj’s, live acts en een lounge-ruimte met cocktailbar. DJ line up in de Pink Disco: DJ Jessi (Lavelöss en COC Vrouwenfeest), DJ Andy (LACH-fuif, België), DJ Tape (Gaylectricity!, OUT!, Mondial). In de Pink Dance: DJ Roya (Club 045 in Heerlen en Club Meta in Maastricht), DJ Voga (Club Nightlive Maastricht).
Onlangs werd bekend dat er tijdens de Pink Party een optreden zal zijn van Michelle. In 2001 nam zij voor Nederland deel aan het Eurovisie Songfestival in Denemarken met het lied Out On My Own. Op het moment werkt Michelle met gitarist/producer Jaap Berends aan haar debuutalbum en treedt zij op met de band EinsteinBarbie. Daarnaast zingt ze regelmatig met de succesvolle formatie The Eurostars. Onlangs schreef Michelle het nummer Boobs 'n Brains voor de Femme 2009 Award (www.femme2009.nl). Dit nummer zal zij ook ten gehore brengen op de Pink Party. Kijk voor meer informatie over Michelle op www.thisismichelle.com.
Verder zal de nieuwe, Maastrichtse tattoo studio Madame Tatou aanwezig zijn. Veel mensen vinden het eng om een definitieve tatoeage te laten zetten. Speciaal voor die mensen is er de bodystamp of Kenji tattoo. Dit is een makkelijk aan te brengen tijdelijke tatoeage. Tijdens de Pink Party kunnen bezoekers diverse tijdelijke tatoeages laten zetten.
Daarnaast zal de Salle Blanche omgetoverd worden tot loungeruimte met cocktailbar en zitkussens. De GGD is aanwezig om je GRATIS te laten testen op soa's en te vaccineren tegen hepatitis B. Op www.homohep.nl vind je meer informatie over vaccineren. Natuurlijk kun je ook weer meedoen aan de handtekeningactie bij de stand van Amnesty voor vervolgde holebi’s elders in de wereld.
De Pink Party begint om 22.00 uur en duurt tot 04.00 uur (eindtijd muziek en bar). Entree: vrije verkoop € 15,00; reserveringen € 12,50; COC-leden € 5,00. Reserveren kan vanaf 6 maart via de website www.pink-party.nl (ticketpagina). Zie daar ook voor verdere informatie. Daarnaast kunnen mensen kaarten kopen via de 400 Primera winkels in Nederland (zie ook: http://www.primera.nl/7/vestigingen).
Het feest is toegankelijk voor personen vanaf 16 jaar. Onder de 16 krijg je alleen toegang onder begeleiding van een volwassene.
2 April, 2009
